برق انداختن سنگ یکی از کارهایی است که در هر محلی که سنگفرش وجود دارد الزامی بوده و سنگ یکی از اجزای مهم طراحی و زیبایی داخلی است، برای برق انداختن سنگ مواد شیمیایی زیادی در بازار موجود می باشد اما این مواد تنها حالت روی سنگ موقتی ایجاد می کنند و در واقع لایه اولیه سنگ را از کار می اندازند و کیفیت سنگ به شدت کاهش می یابد.
برای برق انداختن سنگ بهترین راه حل کفسابی و سنگسابی است که در این بخش به صورت مختصر این خدمات بی نظیر را بررسی می کنیم و پیشنهاد می کنیم برای اطلاعات بیشتر به بخش کفسابی و سنگسابی مراجعه کنید.
برق انداختن سنگ کف به وسیله کفسابی طبق مراحل زیر اجرا می شود:
ابتدا کفساب با توجه به جنس سنگ و میزان کثیفی و پستی و بلندی تعداد و نوع لقمه سنگ را تعیین می کند.
سپس مرحله ساب زنی اغاز می شود و کفساب به وسیله دستگاه کفسابی و سنگسابی شروع به ساب زدن سنگ می کند.
در هر مرحله بعد با توجه به عملکرد لقمه سنگ ، لایه برداری و صیقلی شدن و پرداخت سنگ پیش می رود.
برای مثال برای گرانیت حداقل ۱۳ ساب استفاده می شود که برابر است با :
لقمه سنگ ۴۶ ، ۶۰ ، ۱۲۰ ، ۲۲۰ ، امیرخانی ، ۴۰۰ پفکی ، ۶۰۰ لاکی ، ۸۰۰ ، ۱۰۰۰ اسیدی ، ۱۲۰۰ ، ۱۴۰۰ ، ۱۸۰۰ ، ساب ایتالیایی
هر یک از لقمه سنگ های بالا وظیفه خاصی را یدک می کشند و مرحله به مرحله اجرایی می شوند تا در نهایت سنگ کاملا یک دست و شیشه ای شده و بالاترین کیفیت را به دست اورد.
برق انداختن سنگ به وسیله جوهر نمک و مواد شیمیایی اسیب جدی به سنگ میزند، اما کفسابی و سنگسابی با لایه برداری اصولی اسیبی به سنگ نزده و رویای زیبایی صد در صد و شیشه ای شدن سنگ را به واقعیت تبدیل می کند.

برق انداختن سنگ
هنر کف سابی و سنگسابی به قدری اهمیت دارد که لازم است هر نقظه ای که سنگ فرش وجود دارد این عملیات اجرا شود تا علاوه بر برق انداختن سنگ کف ، همه چیز را برای لذت بردن از محیط محیا کند.

برق انداختن سنگ مرمر و گرانیت

برق انداختن سنگ مرمر و همچنین برق انداختن سنگ گرانیت و سنگ های دیگر با کفسابی و سنگسابی ممکن است و برای هر یک لقمه سنگ های مجزا استفاده می شود و بدون شک با برق انداختن سنگ مرمر و گرانیت چهره ی زشت محیط کامل از بین می رود و با هزینه مناسب و اعتماد به تیم کاری با تجربه زرین ساب یک نتیجه ایده ال را خواهید گرفت.