زمانی که بحث شادابی ذهن مطرح می شود اولین چیزی که افراد به ان توجه می کنند معماری محیط و زیبایی فضای پیرامون است برای مثال انسان در طبیعت همواره شادتر و سر زنده تر است زیرا محیطی که در ان قرار دارد دارای انرژی های مثبتی هستند که فکر وروان را تحت شعاع قرار داده و باعث ایجاد یک حس خوشایند در درون انسان میشود.

در بحث محیط زندگی و کار نیز این نکته کاملا حائز اهمیت است و معماری داخلی و نمای خارجی ساختمان تاثیر زیادی در شادابی ذهن و ایجاد حالت ایده ال روانی دارد و دانشمندان با انجام تحقیقات گسترده به این نتیجه رسیده اند که محیط دارای انرژی مضاعفی است که مستقیما در رفتارهای روزمره ما تاثیر می گذارد.

کفسابی و سنگسابی نیز امروزه یکی از ارکان اصلی معماری داخلی به شمار می اید و در موارد و مکان های متعددی به کار می رود و تاثیری که بر روی سنگ می گذارد بی نظیر است.

حالا میخواهیم نکاتی را در باب تاثیر سنگ بر روی ذهن بیان کنیم و در ادامه مواردی را در باب کفسابی و سنگسابی ذکر کنیم.

سنگ هایی که در کف ساختمان ها به کار می روند در انواع مختلف در بازار موجود می باشند و هر یک ساختار خاص خود را دارند اما نکته ای که وجود دارد تاثرات این سنگ ها در شادابی روح و روان می باشد.

سنگ ها امروزه بخش جدانشدنی معماری داخلی می باشند و کفسابی و سنگسابی نیز بخش جدانشدنی سنگ فرش و کفپوش ها است به گونه ای که تنها راه چاره بازگشت کیفیت سنگفرش کفسابی و سنگسابی است.

حال توجه کنید که سنگ فرش منزل یا محل کار شما کثیف و دارای پستی بلندی و درز باشد،چه حالی به شما دست می دهد ایا می توانید از دیدن سنگ های خود لذت ببرید.

کاملا واضح است که این وضعیت حالت کلافگی و بی میلی در شما ایجاد خواهد کرد اما نگران نباشید زیرا برای حل این مشکل کافیست که با یک شرکت کفسابی و سنگسابی باتجربه تماس بگیرید.