برای تمیز کردن سنگ کف لازم است تا از کف سابی و سنگسابی استفاده کنید زیرا اگه این کثیفی به وسیله مواد شیمیایی و جوهر نمک بر روی سنگ ایجاد شود به راحتی پاک نمی گردد و دلیل این موضوع رسوب مواد در اجزای سنگ است.
کفسابی و سنگسابی برای تمیز کردن سنگ کف بهترین راه حل است و کفساب ماهر با تعیین لقمه سنگ های مورد نیاز می تواند هر نوع چرک و کدری و پستی و بلندی را از بین ببرد و علاوه بر این کیفیت سنگ را تا صد درصد افزایش دهد.

انواع تمیز کردن سنگ

برای تمیز کردن سنگ به وسیله سنگسابی و کف سابی سه راه حل پیشنهاد می شود که این موارد را بررسی می کنیم:
در راه حل اول عملیات کفشویی با فرچه اجرایی می شود و کفساب به وسیله دستگاه کفسابی و فرچه مخصوص اقدام به تمیز کردن سنگ کف می کند و چرک و کثیفی سطحی را کامل از بین می برد.
در راه حل دوم برای تمیز کردن سنگ کار کمی تخصصی تر می شود و کفساب از لقمه سنگ های حیاتی برای تمیزی سنگ استفاده می کند برای مثال از لقمه سنگ امیرخانی و فرانکفورتی استفاده کرده و بعد از ان با فرچه شروع به شستشوی سطح زمین می کند که علاوه بر تمیزی سنگ باعث جلا و افزایش کیفیت سنگ می شود.
در راه حل سوم کار کفسابی و سنگسابی اجرایی می شود یعنی کفساب تمامی لقمه سنگ های مورد نیاز را برای تمیزی سنگ و از بین بردن لکه ها و پستی و بلندی به کار می گیرد و از ماده رزین برای پر کردن درز بین سنگ ها استفاده کرده و یک نتیجه ایده ال را رقم می زند.

تمیز کردن سنگ کف
کفسابی و سنگسابی به قدری ظاهر محیط را تغییر می دهد که از ان به عنوان یک کار لوکس ضروری یاد می کنند و تمامی مکان هایی که سنگ فرش شده اند برای افزایش کیفیت و زیبایی نیاز است تا از کفسابی استفاده کنند.
برای اجرای کفسابی و سنگسابی و تمیز کردن سنگ های باارزش خود با تیم کاری متخصص و متعهد ما تماس بگیرید به شما این ضمانت را می دهیم که با بهترین قیمت بهترین نتیجه را بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *