تیم کاری زرین ساب در زمینه ظریف کاری سنگ نیز فعال بوده و برای کسانی که از سنگ های انتیک یا لوکس یا سنگ های LED در منزل و یا محل کار استفاده کرده اند خدمات ارائه می کند.

سنگ هایی که بر روی دیوار فرش شده اند برای ساب خوردن نیاز به دقت و ظرافت بالا داشته و تخصص و تجربه اهمیت فراوانی در این امر دارد.

ساب زدن این نوع سنگ ها به وسیله دستگاه MINI انجام میپذیرد و در هر مرحله ساب های نرم تر به کار گرفته می شودکه از ساب زبر۶۰ شروع میشود و به ترتیب ساب های بعدی زده می شود. و در پایان عملیات ساب زنی بنا به سلیقه مشتری جلا دهنده مخصوص استفاده می شود.

ظریف کاری سنگ

پس از استفاده جلا دهنده مخصوص نه تنها سنگ کیفیت خود را به دست می اورد ،بلکه زیبایی و براقیت بیشتری را مشاهده خواهید کرد زیرا با ساب زدن پیاپی و اصولی سنگ توسط کفساب لایه کدر برداشته شده و چهره  ی بهتری به سنگ داده می شود.

ظریف کاری سنگ از جمله مواردی است که باید توسط افراد متخصص انجام شود و تیم کاری ما با توجه به پروژه های انجام شده در پایتخت ، امادگی کامل برای ساب زدن و ترمیم سنگ های با ارزش شما را دارد.

ترمیم و بازگشت کارایی سنگ که تحت عنوان ظریف کاری بیان می شود امروزه مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است زیرا سنگ هایی که معمولا در دیوار به کار گرفته می شوند دارای قیمت و ارزش زیادی بوده و در مرور زمان ممکن است کیفیت خود را از دست داده و زیبایی کافی را نداشته و چهره محیط را زشت و ناپسند جلوه دهد.

برای مشاوره و حضور در محل با ما تماس بگیرید.