نماشویی ساختمان از دید مردم تنها یک پاک سازی ساده از روی سطح نما است، که یک باور کاملا اشتباه را در ذهن مردم ایجاد کرده است. زیرا نماشویی دقیقا تغییر یک ساختار ناپسند و ایجاد تازگی و شفافت حداکثری در سطح بیرونی ساختمان ها و برج های چند طبقه است.

نماشویی ساختمان دارای مراحل و مواد و دستگاه های پیشرفته متعددی است، که متناسب با نظر کارشناس فنی و همچنین میزان کثیفی و از همه مهمتر جنس و بودجه پروژه نماشویی ساختمان تعیین می شود.

نماشویی ساختمان در تهران و کرج

نماشویی از چند مرحله اصلی تشکیل شده است که شامل : اطلاعات اولیه ، بررسی دقیق ، تعیین مواد و هزینه شستشو ، انتخاب نوع نماشویی با داربست یا با طناب ، همچنین بر اساس برق موجود در منطقه مسکونی یا اداری و پیشنهاد خود کارفرما نوع دستگاه نیز معین می شود.

نماشویی ساختمان در تهران و حتی کرج به قدری بازار گسترده ای دارد که تیم ها و شرکت های زیادی پا در این عرصه گذاشته اند؛ که زرین ساب نیز سر آمد تمامی گروه های خدماتی در این حوزه می باشد.

نماشویی از اوایل دهه هشتاد شکل صنعتی به خود گرفت، و به عنوان یک کار خدماتی مبتنی بر تخصص شناخته شد. که امروزه تقاضا برای ان روز به روز در حال افزایش است. زیرا زیبایی محیطی از همیشه بیشتر در دنیای مدرن امروز حائز اهمیت است. در این صفحه به طور کامل نماشویی را شرح خواهیم داد، تا با اگاهی بالا اقدام به دریافت خدمت مورد نظر کنید.

تیم کاری زرین ساب با بهترین امکانات ممکن و استفاده از دستگاه های پیشرفته نماشویی و با مصالح عالی و استفاده از مواد نانو در پایان کار برای دوام و تمیزی بیشتر و تحویل کار به بهترین شکل در سراسر تهران و کرج و استان های دیگر خدمت شما می باشد.

سابقه فعالیت تیم کاری ما در متراژها و مکان های مختلف و استفاده از نیروی کار متخصص باعث شده است، تا همواره به تضمین خدمات خود بی اندیشیم.

نماشویی اصطلاحی است که برای شست شوی نمای ساختمان استفاده میشود، امروزه با وجود الاینده های موجود در هوا ،دود و گرد و غبار و همچنین کاهش کیفیت نمای سنگ ساختمان ها و کدر شدن در گذر زمان، لزوم شست شوی دوره ای نمای ساختمان ها در کلان شهرها احساس میشود.

نماشویی ساختمان در تهران

در بسیاری از ساختمان های نوساز نیز مشاهده می شود، بعد از پایان پروژه عمرانی، نما چهره ی زشت و ناپسندی به خود میگیرد. دلیل آن باقی ماندن سیمان در هنگام سنگ کاری است. در این هنگام بهترین کار استفاده از نماشویی می باشد، تا زیبایی و جذابیت را به ساختمان بازگرداند.

یکی از مزایای مهم نماشویی ترمیم سنگ نمای ساختمان است، که ترک خورده و یا در طول سالها از بین رفته است.

یکی از عمده مشکلاتی که در صورت به تعویق انداختن نماشویی دوره ای رخ می دهد؛ ریزش سنگ های نما و از بین رفتن کیفیت ان است. زیرا الودگی هوا ، جرم و وجود الاینده ها باعث می شود، تا سنگ ها شکننده شده و با گذر زمان هزینه ترمیم افزایش یابد.

انواع نماشویی و روند کار

به طور کلی نماشویی با دستگاه سندبلاست (واتر سندبلاست) ،واترجت و…انجام می شود. افراد با توجه به وضعیت ساختمان از روش های زیر برای نماشویی استفاده می کنند:

 • استفاده از داربست برای شستن نما
 • به کارگیری طناب در نماشویی
 • استفاده از کمربند محافظ

لازم به ذکر است که نماشویی یکی از سخت ترین کارهای دنیاست، زیرا علاوه بر حساسیت کار، تجربه و احتیاط لازمه کار است. افرادی که عملیات نماشویی را انجام می دهند باید دارای تخصص باشند.

در روش های که ذکر شد، استفاده از طناب امنیت بالاتری نسبت به دو روش فوق دارد زیرا علاوه بر اتصالاتی که طناب ایجاد می کند، یک کمربند محافظ نیز به کار گرفته می شود تا تعادل به وسیله کمربند حفظ شود.

نماشویی با واتر سندبلاست

روش های نماشویی ساختمان

در نماشویی سه روش به کار گرفته می شود، که به اختصار توضیح خواهیم داد:

در روش اول شست شو با اب انجام میشود: زیرا جرم و کثیفی زیادی وجود ندارد، با استفاده از اب، نما زیبایی خود را به دست می اورد.

در روش بعدی استفاده از اب و سیلیس است که لکه ها و جرم های سخت را با ان شست شو می کنند.

روش سوم که کارایی ان برای از بین بردن ماسه شسته و تمیزی گرانیت و برخی از سنگ ها می باشد، در ان از اسید استفاده میشود و در اصطلاح به ان اسیدشویی می گویند.

نماشویی ساختمان با ضمانت

هزینه و قیمت نماشویی

تعرفه و قیمت نماشویی ساختمان در تهران و کرج به عوامل مختلفی بستگی دارد. در این بخش به چند مورد از ان اشاره می کنیم. البته لازم به ذکر است، که برای تعیین دقیق قیمت نیاز به حضور در محل می باشد.

اولین مسئله که در این بحث مطرح است موضوع ارتفاع می باشد، به گونه ای که باید مشخص گردد، که برای شست شوی نما نیاز به داربست است یا بدون وجود داربست نیز می توان عملیات نماشویی را انجام داد. یا اینکه ارتفاع ساختمان در چه میزانی است ،که این موارد در بحث قیمت گذاری شست شوی نما موثر است.

نماشویی ساختمان با راپل

یکی از مهمترین مواردی که در تعرفه و قیمت نماشویی موثر است؛ بحث سنگ مصرفی در نمای ساختمان می باشد، که متناسب با ان قیمت نماشویی ساختمان تعیین می شود. با حضور در محل و بررسی ان و مواد مورد نیاز برای شست و شوی نما پروژه مربوطه با توافق طرفین شروع می شود.

وجود اب و همچنین برق سه فاز در ساختمانی که قرار است، نماشویی ساختمان انجام شود حائز اهمیت می باشد.

بحث دیگری که در قیمت نماشویی تاثیر زیادی دارد؛ بحث میزان کثیفی و عمر سنگ است. این مورد نیز در تعیین قیمت شست شوی نما بررسی شده و کارفرما با تایید موارد ذکر شده موافقت خود را اعلام می کند.

نماشویی تخصصی زرین ساب

یکی از مواردی که باید در موضوع هزینه نماشویی به ان اشاره کنیم؛ بحث ترمیم سنگ نما می باشد. که تاثیر به سزایی در امر هزینه و تعرفه شست شوی نمای ساختمان دارد. در صورت تایید کارفرما می توان سنگ هایی که در گذر زمان از بین رفته اند، و یا کیفیت خود را از دست داده اند را کاملا ترمیم کرد.

اما نکته ای که قابل ذکر می باشد این است که نماشویی نما و پیچ روپلاک کردن سنگ نما یک امر ضروری به حساب می اید و قیمتی که برای نماشویی و پیچ رولپلاک تعیین می شود، بسیار به صرفه و مناسب است. پس از پایان کار علاوه بر اطمینان از محکم شدن سنگ نما به وسیله پیچ رولپلاک  و تمیزی بی نظیر نما به وسیله شست شو با مواد و دستگاه مخصوص خواهید دید، هزینه نماشویی که پرداخت کرده اید بسیار موثر بوده است.

نماشویی با نانو

تقاضا برای نماشویی ساختمان در کدام مناطق بیشتر است

بیشترین تقاضا در سطح تهران برای نماشویی ساختمان از مناطق شمال و غرب ، اتفاق می افتد و این موضوع به دلیل سطح اقتصادی بالا و زندگی قشر مرفع در این بخش از استان پهناور می باشد.

البته این تعبیر نیز کاملا درست نیست و عوامل متعددی برای ایجاد یک بازار تقاضا نیاز است، به چند مورد از ان ها اشاره می کنیم. در پایان این چند سطر ، متوجه خواهید شد، که چرا نماشویی در شمال تهران یا غرب تهران به مراتب درخواست بیشتری را متحمل می شود.

بیشتر شرکت های معتبر و رستوران های لوکس و تالارها و همچنین پاساژهای صاحب نام در شمال و غرب این کلانشهر واقع شده است. یکی دلایل جذب مشتری زیبایی داخلی و خارجی ساختمان می باشد، برای صاحبان این مشاغل نیز این موضوع کاملا روشن و قابل لمس است.

نماشویی و شستن نما با متدهای روز دنیا ، فاکتورهای زیادی را در نمای ساختمان ایجاد می کند. در صورت به کارگیری صحیح ابزار و مواد مصرفی تا سالیان دراز از زیبایی بی نظیری برخورد دار می سازد.

کارشناسان و متخصصان حوزه مربوطه معتقدند که بیرون ساختمان مخصوصا برای مناطق پر رفت و امد و بنگاه های اقتصادی از اهمیت بسیار ویژه و بالایی برخوردار است. درخشش در حین تمیزی از نظر روانشناسی باعث جذب مخاطب به محیط می شود.  یک بازاریابی کاملا روانشناختی را ایجاد می کند، که نماشویی ساختمان این پارامترها را محقق می سازد.

از طرفی غرب و شمال تهران با دارا بودن تراکم جمعیتی و زیرساختی مناسب سبب سکونت افراد و خانواده هایی شده است. از نظر سطح فرهنگ و اقتصاد در سطح بالایی قرار دارند و از دیدگاه جزئی تر از یک دید اطلاعاتی و اگاهی مناسب تری نسبت یه دیگر قشرها برخوردار هستند.

سبب تمایز این مناطق با دیگر قسمت ها شده است و همین مسئله نیز دلیلی است برای ایجاد یک کانال ارتباطی، جهت تماس و ثبت سفارش برای نماشویی در سطوح عالی که ما را برای حضور پر رنگ در این نقاط پربازده مصمم تر کرده است.

نماشویی ساختمان در شرق تهران

زمان پروژه نماشویی ساختمان در تهران با توجه به موارد زیر تعیین می شود:

 • متراژ پروژه نماشویی
 • نوع و جنس سنگ های به کار رفته شده در نما
 • موادی که باید برای تمیزی کامل نما در نماشویی استفاده شود.
 • به کارگیری سندبلاست یا واترجت
 • استفاده از داربست در نماشویی یا بنا بر نظر کارفرما استفاده از طناب

نماشویی ساختمان

نماشویی با سندبلاست

روش نماشویی با سندبلاست به تازگی برای از بین بردن انواع جرم کثیفی از نمای ساختمان جایگزین روش نماشویی با واتر جت شده است.

واتر سندبلاست اصطلاحی است که برای دستگاه پاشنده ی سیلیس و سایر ذرات ساینده همراه اب با فشار بسیار بالا به کار می رود. هدف از انجام این کار می تواند از بین بردن یک لایه جرم کثیفی و حتی رنگ سطح مورد نظر در سطح ساختمان باشد.

عواملی بسیار وجود دارند که سبب ایجاد جرم و کثیفی روی نمای ساختمان می شوند، هر چقدر که میزان عمر ساختمان نیز بالاتر رفته باشد؛ از بین بردن و برطرف کردن کثیفی از روی نما برای بازگرداندن نما به حالت اولیه بسیار دشوار تر و زمان بر خواهد بود.

در خصوص مواجه با نمای های بسیار کثیف و نمای ساختمان های قدیمی که جرم و کثیفی روی انها نتیجه ی سال ها عمر نما است، دستگاه واترجت قدرت کافی برای از بین بردن کامل کثیفی و جرم از نما را نخواهد داشت.

مقایسه دستگاه واتر سندبلاست و واترجت برتری روش نماشویی سندبلاست را از لحاظ قدرت و کیفیت نهایی کار اثبات می کند. دستگاه واتر سندبلاست بر خلاف واترجت برای راه اندازی نیازمند برق سه فاز خواهد بود.

همانطور که بیان شد در روش نماشویی با سندبلاست از برق سه فاز استفاده می شود. این عامل سبب شده تا اب خروجی از دستگاه بسیار پر قدرت باشد، به نحوی که حتی می تواند جرم را از بین درز ها ی نما خارج کرده و شستشو دهد.

نماهای که از جنس اجر (اجر سه سانتی) و یا سنگ می باشند، قدرت بالایی در جذب و ذخیره جرم و کثیفی به خود نسبت به سایر نما ها دارند. برای رفع ان نیاز است تا براساس جنس نما سیلیس همراه اب به روش نماشویی با سندبلاست روی سطح نما پمپاژ شود.

نماشویی ساختمان با سندبلاست

سیلیس نیز دارای انواع مختلفی می باشد که براساس جنس نما توسط فنی کاران نماشویی مورد استفاده قرار می گیرد. برای نماهای اجری استفاده از سیلیس دانه درشت مناسب تر و نتیجه ای مطلوب تری را به همراه خواهد داشت.

 نحوه ی استفاده از سیلیس در روش نماشویی با سندبلاست به این صورت می باشد؛ که سیلیس در قسمت خروجی نازل به اب اضافه می شود. مخلوطی از اب و سیلیس به سطح نما پمپ می کند.

نسبت مخلوط اب و سیلیس خروجی از بخش انتهایی دستگاه ، کاملا کنترل شده است. در روش نماشویی با سندبلاست در هر قسمت از نما به میزان مورد نیاز برای رفع کثیفی ترکیب می شوند.

به خاطر داشته باشید که روش نماشویی با سندبلاست هیچ گونه محدودیت برای اجرا روی انواع نما نداشته و فشار اب خروجی قابل کنترل می باشد. تنها محدودیت در استفاده از این روش نبود برق سه فاز در ساختمان خواهد بود.

یکی از نکات قابل تامل در اجرای پروژه های نماشویی ساختمان توسط تیم کاری زرین ساب دارا بودن کارشناسان زبده و کاربلد است، که در استفاده از دستگاه و مواد مصرفی مانند نانو ، پولیش و سیلیس کاملا به کمک نیروهای اجرایی می ایند. در پایان نیز یک نتجه فوق العاده را رقم می زنند.

پیشنهاد ما این است که با اگاهی کامل و بهره گیری از اطلاعات موجود در بستر وب برای هر نیازی تصمیم گیری کنید. در بحث طراحی داخلی و خارجی ساختمان های خود، بدون در نظر گرفتن قیمت های پایین و حتی غیر متعارف بالا ، بهترین گروه کاری را انتخاب کنید.

نماشویی با سندبلاست

خدمات نماشویی گروه کاری زرین ساب

 • ارائه خدمات نماشویی در تهران
 • خدمات نماشویی در کرج
 • نماشویی با طناب
 • نماشویی بدون داربست و با داربست
 • بهترین قیمت نماشویی ساختمان با بالاترین کیفیت
 • شستشوی نما در تمام مناطق ۲۲ گانه تهران (منطقه۱،منطقه۲،منطقه۳،منطقه۴،منطقه ۵ و…) از جمله: میرداماد، شهرک غرب ، جردن ، قیطریه و زعفرانیه ، تجریش ، سعادت اباد، نیاوران ، آفریقا ، تهرانپارس ، پاسداران ،ولنجک ،  ونک و…
 • خدمات نماشویی با مواد نانو و سیلیس
 • استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های شستشوی نمای ساختمان
 • پیچ رولپلاک نمای ساختمان
 • نماشویی ساختمان و شستشوی نما با کادری مجرب و حرفه ای بدون هیچ نارضایتی در متراژهای متنوع
 • از بین بردن هر گونه چرک و کثیفی بر روی سنگ نما با استفاده از نماشویی با مواد نانو
 • نماشویی انواع نما از جمله : فریم لس ، طرح دار ، نمای اجری ، کامپوزیت ، سنگ و…
 • شستشوی نمای ساختمان با دستگاه های سندبلاست سه فاز
 • استفاده از پولیش در نماشویی ساختمان

پولیش در نماشویی ساختمان

پولیش نوعی مواد شیمیایی، مانند عملکرد واکس است. در جهت افزایش کیفیت نمای ساختمان در پایان شستشو با دستگاه واتر سندبلاست استفاده می شود، و تاثیر چشمگیری در نتیجه کار دارد.

استفاده و یا عدم به کارگیری پولیش در نما به عهده کارشناس و در گرو تصمیم کارفرما است. میزان کثیفی و جنس سنگ نما و همچنین هزینه نماشویی ساختمان که در ابتدا در نظر گرفته شده است، در انتخاب استفاده از این مواد الزامی می باشد.

پولیش در شستشوی نمای ساختمان مانند یک پاک کننده و جلا دهنده عمل می کند. به دلیل ساختار منحصر به فردی که دارد با سایش در سطح سنگ در واقع یک لایه پوشاننده شفاف کننده با ماندگاری بالا را ایجاد می کند.

نکته ای که لازم است به ان اشاره کنیم این است که انواع سنگ ها قابلیت جذب این مواد را دارند، اما در شستشوی نمای اجری و تراورتن کاربرد بیشتری دارد که در بخش مقالات به دلایل این موضوع پرداخته ایم.

از جمله کارکردهای پولیش در نماشویی ساختمان بحث ترمیم بخش هایی است، که در اثر گذر زمان اسیب دیده اند، و نیاز به استفاده از مصالح ندارند. تنها لایه نازکی از ان سطح برداشته شده است.

در ابتدا باید سطح نما به خوبی شست شو شود و هیچ گونه کثیفی در ان باقی نماند. پس از ان از این مواد استفاده شود، تا بهترین نتیجه را به ارمغان اورد.

نماشویی ساختمان با نانو

نماشویی با نانو

در ابتدای اغاز صنعت نانو در کشور توجه به بخش های مختلف صنعتی و خدماتی برای بهره گیری از این تکنولوژی نو ظهور مورد توجه قرار گرفت. شرکت های دانش بنیان زیادی خود را اماده تولید محصولات متنوع در بخش های مختلف کردند.

استفاده نانو در نماشویی نمای ساختمان به حدود یک دهه پیش بر می گردد. که یک تاثیر گذاری کم نظیر را رقم زد و یک لایه غیر قابل نفوذ ایجاد کرد. باعث متحیر شدن کارشناسان این حوزه گردید، به راستی که به بخش جدانشدنی این شغل خدماتی تبدیل شد.

تیم زرین ساب با شرکت های دانش بنیان معتبری جهت تهیه نانو مورد نیاز برای بخش نماشویی خود قرارداد همکاری دارد. تلاش عمده این است که کارفرما مجاب به استفاده از ان برای نمای خود شود.

این ماده در واقع مانع نشست ریزگردها و الاینده ها در لایه های نما می شود و حدود ۵ سال ماندگاری صد در صدی دارد. پس از ان کاهش عملکردی پیدا می کند، لازم است که دوباره در سطح ساختمان اجرایی شود.

قیمت نماشویی ساختمان با نانوکاری افزایش می یابد. هزینه قابل توجهی را به پیش فاکتور می افزاید، که در مقابل نتیجه کار به هیچ وجه قابل مقایسه نیست، بدون شک باعث رضایت بالای شما می شود.

بررسی کارشناسی قبل از اجرای پروژه توسط افراد فنی از جمله کارهایی است؛ که کارفرما را مجاب به استفاده از مواد ضروری می کند. متقاعد کردن افراد به دلیل قیمت های پایینی که دیگر گروه ها اعلام می کنند، کار سختی است اما برای اگاهی بیشتر همه تلاش خود را می کنیم.

نانو در نماشویی نمای اجری کاربرد بیشتری دارد، این موضوع به دلیل ساختار اجر و قابلیت هایی است که در لایه های خاک رس وجود دارد و به راحتی سبب جذب مواد می شود.

فلسفه نماشویی ساختمان به گونه ای است که نیاز برای اقدامات اولیه در ان در نتیجه کار موثر است. به همین دلیل است که کارشناس فنی قبل از شروع پروژه در محل حاضر می شود، تا متناسب با جنس نما توضیحات و اقدامات مورد نیاز را با کارفرما در میان بگذارد.

تاییدیه های مورد نیاز برای نماشویی نمای ساختمان از سمت مجری و کارفرما و ارتباط موثر از اغاز تا پایان پروژه لازمه موفقیت در این کار خدماتی است. تلاش برای محقق شدن اصولی این موضوع توسط زرین ساب در اولویت می باشد.

پس از تعیین شدن مراحل کار از سمت کارشناس فنی و نوع نماشویی، که بنا بر موقعیت ساختمان و بودجه و درخواست کارفرما مشخص می شود. افراد فنی در محل حاضر می شوند و اقدامات اولیه را اغاز می کنند، پس از ان پروژه پیش می رود.

نماشویی با طناب در تهران

نماشویی ساختمان چقدر زمان می برد

زمانی که برای هر پروژه نماشویی در نظر گرفته می شود؛ بر اساس یک فرمول خیلی ساده تعیین می شود. برای رسیدن به یک مکانیزم زمانی مشخص ابتدا لازم است، تا متخصصان ما یک بازدید میدانی و مجازی از تصاویر ارسالی شما داشته باشند.

در واقع روال کار به این شکل است که ابتدا شما پس از تماس با کارشناس فنی ما یک توضیح ابتدایی از سمت تیم ما به شما اعلام می شود. پس از ان در صورت نیاز چند تصویر از نمای ساختمانی که قرار است، نماشویی با سندبلاست یا واترجت روی ان انجام شود برای ما ارسال می شود. پس از ان روال کار حدودی در اختیار شما قرار می گیرد.

خدمات نماشویی با نانو

نماشویی  نقش اساسی در عمر نما

در دنیایی که ماده حاکم است و قوانین فیزیک و طبیعت در تک تک ذرات و اجرام تاثیر گذارند؛ برای هر موجودیتی یک طول عمر مشخص تعیین شده است. بسته به شرایط محیطی و اقلیم جغرافیایی و نوع و جنس و ساختار ان این طول عمر متغیر است، که در مورد سنگ هایی که در نمای ساختمان به کار می روند نیز صدق می کند.

نماشویی یک سازوکار کاملا منطقی و بر پایه یافته های علمی و نظری است که تاثیر گذاری بی نظیری در افزایش طول عمر سنگ های کار شده روی نما دارد. به گونه ای که با نماشویی نمای ساختمان با نانو و مواد شیمیایی استاندارد یک لایه محافظ بر روی نما ایجاد می شود، که علاوه بر افزایش استحکام نما ، طول عمر نمای بیرون ساختمان را تا ده برابر بالا می برد.

سوالاتی زیادی ممکن است در ذهن مخاطب در حوزه نماشویی ساختمان ایجاد شود. مخصوصا در روند و مراحل اجرای پروژه که برای پاسخگویی به هریک لازم است با یک متخصص مشورت کنید.

نماشویی

نماشویی ساختمان را بهتر بشناسیم

هر انچه تا این جا عرض کردیم تنها گوشه ای از معرفی اعجاز نماشویی است. در اصطلاح متخصصان به دمیدن روح در نمای ساختمان مشهور بوده و جان تازه ای به سراسر نمای بیرونی می دهد.

از زمان حضور کارشناس و تایید و اجرا تا زمانی که کار به پایان می رسد همه چیز تحت کنترل تیم ما است، تا اسیبی به ساختار درونی و رویی سنگ نما نرسد. برای همین است که از شما عاجزانه خواهشمندیم که اگر قصد انجام نماشویی نمای ساختمان خود را دارید به گروه ها و شرکت هایی اعتماد کنید که با هزینه مناسب خدمات ارائه می کنند.

بدون شک همه ما خواهان این هستیم که با حداقل هزینه کار را پیش ببریم، اما این را نیز بدانید که برای دیدن نتیجه صد در صدی لازم است؛ تمامی مراحل و ابزار و مواد در حالت درجه یک تهیه شوند تا حداقل تا پنج سال دیگر نیازی به هزینه دوباره نباشد.

نماشویی و شستشوی نما

نماشویی در سطوح مختلف اجرایی می شود که تمامی نکات ان در ابتدا در اختیار کارفرما قرار داده شده و متناسب با بودجه مد نظر، پروژه اغاز می شود و مجری موظف است طبق توافق به عمل امده کار را تحویل دهد.

متاسفانه مردم کار نماشویی را با آب گرفتن روی نما اشتباه می گیرند. نمی دانند که چه مواد و مراحل و دستگاهی باید پای کار باشد، تا سطح نما عاری از هر گونه ایراد و کثیفی شود.

دستگاه واتر سندبلاست به قدری قدرتمند است که زمانی که با سیلیس در سطح نما اعمال می شود، با ایجاد فشار و اصطحکاک حداکثری موجب برطرف شدن تمامی کثیفی ها زایده های الوده و شن و ماسه و هر چیزی دیگری می شود.

نماشویی ساختمان یک استراتژی سراسر بر پایه علم است و استانداردترین شرکت فعال در این حوزه بدون شک زرین ساب است.

لزوم بازدید از پروژه نماشویی قبل از اجرا

اصول اجرایی تیم ما به گونه ای است که حتما باید پس از مشاوره تلفنی و دریافت تصاویر ابتدایی در محل حاضر شده و مدیر فنی کاردان نسبت به نظردهی نهایی اقدام کند. تا انعقاد قرارداد پروژه کاملا بر پای استاندارد معین شود. نماشویی ساختمان بدون هیچ گونه مشکلی عملیاتی شود.

لزوم بازدید در این نوع کارها زمانی مشخص می شود که کار به نیمه راه می رسد، و به دلیل کم کاری در ابتدا و عدم بازدید و بررسی اولیه و عدم مشخص کردن درست مواد مصرفی و دستگاه های شستشو ، نتیجه دلخواه به دست نمی آید.

نماشویی در تهران بیشتر از هر نقطه ی دیگری در کشور نیاز به این عمل دارد. زیرا به دلیل آلودگی هوای بیش از حد و وارونگی دمای نامشخص و از همه مهمتر باران های اسیدی و قدمت بالای سنگ نما عواملی است، برای اینکه بازدید در همان مراحل اول انجام شود.

تفاوت نماشویی سنتی و مدرن

شستشوی نمای ساختمان در گذشته تنها به وسیله یک دستگاه هدایت کننده اب ان هم با فشار کاملا عادی و تنها برای نماشویی سطحی و بدون هدف خاص انجام می شد. اما با وارد شدن به عصر زندگی مدرن در سایه امکانات زیر ساختی و دنیای مکانیکی بر پایه تکنولوژی در بحث نماشویی نمای ساختمان نیز تغییراتی ایجاد شد که به شرح ذیل است.

ورود دستگاه های پیشرفته نظیر واتر سندبلاست به این صنعت و اختراع و تولید مواد نانو مخصوص اینکار و پس دادن آزمون خطای ماده سیلیس در جهت ایجاد یک محرک برای تمیزی بیشتر سطوح ساختمان یک انقلاب بی نظیر در نماشویی نما در تهران ایجاد کرد.

نقطه تاریک این روزهای این خدمات کاملا حیاتی این است که مردم به دلیل آگاهی پایین هنوز تفاوت نماشویی سنتی و مدرن را نمی دانند و فکر می کنند، ما هنوز در دهه هفتاد باقی مانده ایم.

نماشویی تهران

ترمیم نمای آسیب دیده در هنگام نماشویی

یکی از مراحل جانبی در نماشویی ساختمان بدون شک ترمیم بخش هایی است که در اثر عوامل طبیعی و غیر ارادی اسیب دیده است. با فرسایش ایجاد شده توسط باد و باران به یک لکه غیر قابل تحمل بدل شده است. که نیاز است تا با کارهایی همچون رزین کاری و لکه گیری تخصصی و رنگ کاری و در پایان نماشویی اصولی برطرف شود.

ما برای هر مشکلی در نمای ساختمان شما راه حل بهینه داریم به گونه ای که دانش خود را در سطح بالایی ارتقاء داده ایم و در بحث ترمیم سنگ های اسیب دیده که یک حرفه محسوب می شود مخصوصا در نماشویی با طناب که علاوه بر تجربه نیاز به تعادل نیز دارد به یک شرکت مرجع تبدیل شده ایم.

نماشویی با مواد نانو و پولیش

باید در کار دید که یک گروه چه چیزی در چنته دارد و با شعار نمی شود کار را پیش برد. اما اجرا و تحویل ماهانه ده پروژه ترمیم نمای ساختمان در حین نماشویی و شستشو می تواند نشان دهنده تخصص ما باشد.

ایمنی مهمترین اصل در نماشویی ساختمان

ایمنی را جدی بگیرید؛ تا از عواقب احتمالی پیشگیری کنید آری این یک شعار تبلیغاتی نیست بلکه یک اصل جدانشدنی از شغل های در ارتفاع نظیر نماشویی است. که با داربست و طناب و راپل سر و کار دارد و احتیاط و ایمنی می تواند موجب ارامش خاطر کارفرما و مجری شود.

در هنگام شروع کار با طناب ابتدا راپل در پایین ساختمان بررسی می شود، پس از ان کارشناس فنی زرین ساب به قسمتی که قرار است، نقطه اتصال طناب اصلی و کمکی باشد رفته و از استحکام ان اطمینان حاصل می کند.

متاسفانه خطرات داربست بیشتر از طناب است؛ زیرا در نماشویی با داربست فرد باید علاوه بر حفظ تعادل خود روی ان ، به سطح نما نیز اشراف کامل داشته باشد.

بیمه کارکنان نیز از نکات قابل تامل است که باید توسط مجری و کارفرما و مدیریت ساختمان قبل از شروع کار به نتیجه مشخص برسد و این نکته فراموش نشود که ایمنی مهمترین اصل در نماشویی ساختمان است.

اصول شستشوی نمای رنگ شده

نمایی که قرار است رنگ شود ابتدا باید شسته شود. تا رنگ به خوبی بر روی نما نشسته و جذابیت مورد انتظار را ایجاد کند. در وهله عمیق تر می توان گفت: که اگر نماشویی بر روی ساختمانی که قرار است عملیات مورد نظر انجام شود اجرایی نشود، باعث ماندگاری پایین ، عدم کارایی بالا ، ایجاد لکه ها بر اثر کثیفی ها می شود .

نماشویی ساختمان پس از رنگ امیزی نیز باید زمانی اجرایی شود، که حداقل یک ماه از رنگ کاری گذشته باشد. تا با فشار دستگاه سندبلاست رنگ ها از جای خود جدا نشوند ، نماشویی تهران، در هنگام رنگ آمیزی بسیار حائز اهمیت است.

باورهای غلط در نماشویی ساختمان

متاسفانه به دلیل اگاهی پایین مردم در حیطه کاری نماشویی اظهار نظرهای بی منطق زیادی در این فضا در جامعه هدف ایجاد شده است، که لازم است حداقل چند سطر در این باب صحبت شود.

مردم عادی که با این حوزه سر و کار نداشته اند؛ می پندارن که نماشویی همان اب گرفتن بر روی نما است. مجری انجام اینکار ، تنها با یک دستگاه که کمی فشارش نسبت به اب شهری بیشتر است؛ اقدام به شستشوی سطح نما می کند و اتفاق خاصی در عمل نمی افتد.

اما جالب است بدانید که دستگاه سندبلاست فشار اب را ۲۵ برابر حالت عادی پمپاژ می کند. به قدری قدرت دارد که در اصطلاح عام دست انسان را نیز سوراخ می کند.

نماشویی ساختمان در تهران

موادی مانند دیسکلر و پولیش و حتی سیلیس نقش حیاتی در تمیزی کامل نما دارند. هر یک وظیفه مشخصی را برعهده داشته و کمبود و عدم کیفیت هر یک می تواند، به جای نتیجه دادن باعث اسیب دیدن سنگ شود.

مواد نانو نیز به قدری از نظر کارکرد و استاندارد مورد تایید است، که نیاز به توضیح بیشتر ندارد و تنها یک کلام می ماند اینکه برای مشاهده بهترین حالت ممکن نمای ساختمان بهتر است، تمامی موارد ذکر شده در این صفحه اجرایی شود.

باور اشتباه دیگر مربوط به قیمت نماشویی ساختمان است. که اگر بخواهیم خیلی کوتاه عرض کنیم به این نکته باید اشاره کرد که نود درصد افرادی که در این حوزه کار می کنند؛ دانش کافی را ندارند و با دادن قیمت های پایین تنها قصد سودجویی و گرفتن کار دارند و کسی که نتیجه کار برایش مهمتر از هزینه باشد، حتما سراغ شرکت هایی می رود که پشتوانه نیروی انسانی ، تجربه و اعتبار دارند.

نقش جنس سنگ در نماشویی ساختمان

زمانی که کارشناس فنی ما برای بازرسی و بررسی های اولیه به محل پروژه اعزام می شود، چند فاکتور اصلی را مورد بازبینی و نظارت عملی قرار می دهد، که در جهت شروع تا تحویل نماشویی بسیار حیاتی و کارساز است.

از گذشته دور سنگ ها در نماهای ساختمان به کار گرفته می شد و به عنوان یک لایه محافظ و همچنین برای زیبا جلوه دادن نقش داشت که در نماشویی ساختمان دانستن جنس و نوع و ابعاد سنگ بسیار اهمیت دارد.

حالا سوالی که مطرح می شود این است که چرا باید نماشور راجب سنگ ها بداند و چه تاثیری در روند کار دارد و در صورت عدم دانش کافی چه اتفاقی خواهد افتاد؟

با یک مثال توضیح می دهیم که بیشتر جا بیوفتد، تراورتن جزء پر کاربردترین سنگ های به کار رفته در نمای ساختمان ها است و سیلیس لازمه شستشوی ان است. پس نماشور برای خارج کردن کثیفی ها و ماسه و سیمان و الودگی های چسبیده به سنگ تراورتن در عملیات نماشویی ساختمان لازم است تا از ماده سیلیس استفاده کند.

نکته بعدی اینکه برای نماشویی سنگ تراورتن از موادی مانند پولیش و نانو با احتیاط استفاده می شود، دستگاه سند بلاست نیز در نماهای سنگی کاربرد اصلی را دارد.

اهمیت نماشویی نمای کامپوزیت

در تعریف نمای کامپوزیت امده است که متشکل از ورق های الومینیومی با پنل های بزرگ یا کوچک که ضخامت ان کمتر از ۴ میلی متر است، هسته داخلی ان از جنس پلی اتیلن و مواد معدنی ضد حریق می باشد که رویه ان دارای پوشش رزین PVDF است.

مزایای بی نظیری برای نمای کامپوزیت در نظر گرفته اند؛ که شامل نصب سریع و اسان در کنار سبکی و عایق حرارت و ضد حریق و مقاومت بالا در مقابل تغییرات اب و هوا و تابش اشعات مضر خورشید می باشد که یکی از مهمترین مزیت های ان امکان اجرای نماشویی بر روی ان است.

نمای ساختمان از نوع کامپوزیت در رنگ و طرح و ساختار مختلف در بازار موجود می باشد و به دلیل وزن پایین و امکان شستشو و نصب اصولی و اسان در کنار زیبایی که به نما می دهد، سبب شده تا کاربرد ان در تهران و کرج افزایش چشمگیری یابد.

نمای کامپوزیت به وسیله زیرسازی فلزی و آلومینیومی به اسکلت ساختمان متصل می‌گردد. اتصال ورق‌ها با اسکلت ساختمان به دو روش ریلی  و ثابت  انجام می‌شود.

نماشویی ساختمان در تهران و کرج بر روی سطح کامپوزیت با مواد شوینده مخصوص و دستگاه واتر سندبلاست که مواد را همراه اب در سطح نما تزریق می کند صورت می گیرد.

اسیب پذیری این نوع نماها به دلیل ضخامت اندک بسیار بالاست و معمولا برای نماشویی و شستشوی نمای کامپوزیت از داربست استفاده می شود که امکان مانور نماشور بیشتر باشد، اما با توجه ابعاد و موقعیت مکانی می توان از نماشویی با طناب نیز استفاده کرد.

اجرای نماشویی ساختمان تهران

نماشویی تابلو فروشگاه و مغازه ها

تابلوهایی که بر سر در بنگاه های اقتصادی کوچک و متوسط که در اصطلاح عام مغازه یا فروشگاه نامیده می شوند. برای شناسایی و معرفی و یک نوع تبلیغات گرافیکی موثر  نصب می شوند، معرف و القا دهنده فعالیت مکان مورد نظر می باشد.

تمامی اصول رنگ بندی و طراحی بصری در تابلوها اعمال می شود؛ تا یک دید مثبت در نظر مخاطب ایجاد کند و جالب است بدانید: که دیزاین داخلی و خارجی در تبدیل شدن مشتری بالقوه به بالفعل بسیار موثر است. حالا در نظر بگیرید که گرد و غبار و کثیفی روی تابلوها را بگیرد، که واقعا زننده و غیر قابل قبول است.  برای راه حل این مشکل نماشویی با دستگاه واتر جت را پیشنهاد می دهیم، که در مواردی نیز که نیاز باشد از نماشویی با سند بلاست استفاده می شود.

در انتخاب مواد برای شستشو حساسیت زیادی در نظر گرفته می شود، زیرا نباید بر روی رنگ و طرح تابلوها تاثیر منفی ایجاد شود و نماشویی برای بهبود ظاهر ان است نه ایجاد یک مشکل بزرگتر.

افزایش پتانسیل فروش و خارج کردن مغازه ها از رکورد از مزایای نماشویی تابلو ها می باشد، که برای همه ما ثابت شده است که برای خرید نیاز خود هیچگاه وارد یک محیط کثیف نمی شویم.

نماشویی دیوارهای کارخانه

در کارخانه ها و کارگاه های صنعتی و غیر صنعتی به دلیل ایجاد الودگی های شیمیایی و دود و الاینده های ناشی از کارکرد دستگاه ها ، در گذر زمان بر روی دیوارهای داخلی سوله و بیرونی یک لایه کدر ایجاد می شود. برای شستشوی ان از نماشویی با مواد سیلیس و پولیش و در مواردی دیسکلر استفاده می شود.

دیسکلر موادی شیمیایی است برای رسوب زدایی سطح های مختلف تاسیسات گرمایشی و سرمایشی که در صنعت نماشویی ساختمان نیز کاربرد زیادی دارد.

به طور کلی هر سه سال باید دیوارهای کارخانجات شستشوی کامل شود. برای ماندگاری کیفیت سطح دیواره ها از نانو نیز استفاده می شود. دستگاهی که برای نماشویی به کار می رود قطع به یقین سندبلاست با برق سه فاز است ، زیرا نیاز به فشار مضاعف برای تمیز کردن کامل و اصولی داریم.

نحوه نماشویی و شستشوی نما

نماهای ترکیبی چطور شستشو می شوند

سخت ترین بخش نماشویی ساختمان در تهران بحث شستن نماهای ترکیبی که شامل سنگ ، شیشه ، گاهی کرتین وال و فریم لس و در مواردی کامپوزیت و ورق آهن یا الومینیوم و مشاهده شده است، که ترکیبی از چند سنگ و آجر نیز وجود داشته که هر یک نیازمند تئوری های کارشناسی قبل از اجرا هستند.

خوب نیروی فنی ما برای این نوع نماشویی سه راه دارد که به هر یک خیلی کوتاه اشاره می کنیم، قبل از شروع توضیحات باید عرض کنیم که داربست بسیار موثرتر از طناب است و دلیل این توصیه داشتن تسلط بالای نماشور در ارتفاع های بلند می باشد.

در روش اول که در اصطلاح به ان رویه شویی گفته می شود. تمامی نما ابتدا با اب با فشار کنترل شده شستشو می شود، پس از ان هر قسمت به صورت مجزا و متناسب با ویژگی های ساختاری شسته می شود.

در روش دوم تفاوت های جزئی ملاک است و از همان ابتدا نقاط مختلف نما به صورت جز به جز ، عملیات نماشویی بر روی انها اجرایی می شود.

در روش پایانی کار تفاوت فاحشی پیدا می کند و نماشویی ساختمان در کمترین ریسک و با دستگاه واتر جت انجام می شود که برای سطح هایی مناسب است که عاری از الایندگی شدید هستند.

نماشویی در تهران و کرج

نماشویی ساختمان یک طبقه

در تصور بسیاری از مردم تنها برای ارتفاع های بالای ۶ متر نماشویی ساختمان اجرا می شود. برای زیر دو طبقه این امکان وجود ندارد و ممکن است، در روند کار مشکل جدی پیش بیاید و یا نماشویی نما دارای نقص های جبران ناپذیری شود. یا حتی در ذهنیت برخی این موضوع تداعی می شود که چه لزومی برای شستشوی نمای ساختمان یک طبقه دارد.

این بحث ها چیزی جز توهمات خودساخته نیست و در طی سالها فعالیت فهمیده ایم؛ که نماهایی با ارتفاع کم بیشتر نیازمند نماشویی ساختمان هستند. باید صاحبان این املاک بیشتر به فکر باشند مخصوصا برای مغازه ها و و خانه های اجری که در گذر زمان اسیب نیز دیده اند و باید تعمیر و شسته شوند.

در استانداردهای تعیین شده برای نماشویی ساختمان یک نکته بسیار مورد توجه است. ان هم احتیاط در حین کار است که در ساختمان های کم ارتفاع این موضوع بیشتر رعایت می شود.

نماشویی ساختمان با مواد UF و CIP

مواد یو اف که یک ماده شیمیایی اسیدی است و برای چربی زدایی های عمیق و نمک زدایی وبر طرف کردن تغییر رنگ نما استفاده میشه و سطح نما را به قدری شفاف می کند، که در هنگام نماشویی درجه یک در دستگاه سندبلاست ترزیق شده و همراه با اب در سطح نما نفوذ کرده و شستشوی مناسبی را به ارمغان می اورد.

این مواد در نماشویی ساختمان نقش کلیدی دارند، ما همواره تاکید به استفاده از ان داشته و مواد مورد نیاز خود را در از شرکت های معتبر دانش بنیان تهیه می کنیم.

نماشویی در غرب تهران

مواد cip یک ماده کاملا قلیایی است. برای سطح هایی به کار می رود که رسوب الاینده ها در سطح ان موجب کدری شده است، و معمولا در نماشویی ساختمان و در مرحله ما قبل نانوکاری اعمال می شود. از نظر هزینه ای قیمت بالاتری نسبت به نماشویی در تهران با مواد یو اف دارد.

 • در این بخش قصد داریم نماهای مختلفی که در ساختمان ها به کار می رود را بررسی کرده و نکاتی را در باب نماشویی هر کدام ذکر کنیم:

استفاده از نمای فریم لس (نمای شیشه ای )

فریم لس یکی از نماهای بسیار پر کابرد در صنعت ساختمان سازی است. دلیل ان زیبایی ظاهری و یک دست شدن نما می باشد. که مزایای بی نظیری را در بر می گیرد، در این مورد نماشویی با طناب انجام می شود، البته از داربست نیز می توان استفاده کرد.

نمای فریم لس معمولا در ابعاد و طرح های مختلف در ساختمان ها اجرا می شود اما در بحث نماشویی در تهران تفاوتی نمی کند که نمای فریم لس به چه شکل و طرحی است.

نمای کامپوزیت

کامپوزیت ورقی از الومینیوم است که در ابعاد و طرح و رنگ های مختلف در نماها به کار می رود و امروزه رواج زیادی در شهرهای مختلف کشور پیدا کرده است و دلیل ان خاص بودن نما و سبکی و اجرای راحت تر ان است.

نکته ای که در مورد نمای کامپوزیت قابل ذکر است بحث نماشویی است، باید حتما سالانه انجام شود تا کیفیت نما به حالت ایده ال خود برسد.

نمای سنگ

در معرفی این نما باید خدمت تان عرض کنیم که تاریخچه و پیشینه طولانی تری نسبت به نماهای دیگر دارد. امروزه نیز جایگاه ویژه ای در ساختمان سازی پیدا کرده است؛ تنوع جنس و رنگ ان بالاست برای مثال از سنگ های دهبید ، تراورتن ، رومی  و در مواردی گرانیت دراین نوع نما استفاده می شود.

پس از مدتی این نوع سنگ ها به دلیل ساختار و جنس ، کیفیت خود را از دست داده و نیاز به نماشویی در نمای ساختمان احساس می شود.

ماسه شسته طرح دار

این طرح که ظاهر بسیا زیبایی به نمای ساختمان می دهد از ترکیب چندین رنگ از جمله سفید ، قرمز ، قهوه ای ، نارنجی و .. تشکیل شده است و قبل از اجرای نمای ماسه شسته ،  سیمان سفید یا سیاه  با پودر سنگ مخلوط شده و سنگ ریزه ها در ان کار گذاشته شده و با استفاده از فوم و مصالح مخصوص روی نمای ساختمان کشیده می شود. با اینکار نمای ساختمان در طرح و رنگ مختلف نمایان میشود.

اما نکته ای که وجود دارد این است که: نمای ماسه شسته بعد از مدتی توسط باران اسیدی و الاینده ها کیفیت خود را از دست می دهد. تنها راه حل بازگشت به حالت اولیه استفاده از نماشویی نمای ساختمان است.

نماشویی با کیفیت در تهران

نمای رنگ شده یا استر شده

در این نما پس از سیمان کاری و استفاده از پودر سنگ ، رنگ های مورد نظر زده میشود که در طرح های زیبا مشاهده میشود. اما این نما نیز پس از مدتی نیاز به شستشو دارد.

یکی از زوایای جالب این حوزه کاری سوالات متنوعی است که ذهن افراد را قبل از اقدام برای اجرا درگیر می کند. شاید بتوان گفت که همین موضوع یک عامل بازدارنده به دلیل اگاهی پایین است.

در نماهایی که رنگ شده اند، حساسیت کار کمی بالاتر است و میزان فشار ابی که در سطح وارد می شود باید کنترل شده باشد. معمولا از دستگاه واترجت برای نماشویی استفاده می شود، اما این استدلال که حتما نیاز است که از این دستگاه استفاده شود تعبیر درستی نیست و عوامل مختلفی در انتخاب نوع شستشو موثر است.

تلاش زرین ساب این است که بدون بازدید و تحلیل کارشناسی هیچ گونه نظری در جهت مراحل کار ارائه ندهد، زیرا بدون شک نتیجه کار ملتزم دقت در تک تک مراحل اجرای نماشویی ساختمان است.

نمای سرامیکی یا کاشی

در برخی مکان ها نماهایی به چشم میخورد که شباهت زیادی به سنگ دارند اما دارای ظرافت بیشتری نسبت به سنگ هستند که در این نوع نما از سرامیک یا کاشی طرح دار استفاده شده است، این نوع نما نیز برای به دست اوردن کیفیت و از بین رفتن چرک و کثیفی نیاز به نماشویی دارد.

شست شوی نمای اجری

یکی از قدیمی ترین نماهایی که از گذشته های دور در ساختمان ها استفاده می شد، نمای اجری می باشد که علاوه بر طرح و رنگ متناسب با محیط، باعث جذابیت نما میشود.

البته نمای اجری امروزه نیز رونق زیادی در نماسازی دارد و این روند همچنان ادامه دارد.

به طور کلی نمای اجری در دو طرح نسوز که به رنگ قرمز می باشد. اجر معمولی در نما ، استفاده می شود و هر یک قابلیت های خود را دارند.

نمای اجری در مرور زمان به خاطر وجود آلاینده ها و باران های اسیدی دچار چرک و کثیفی شده و کیفیت خود را از دست می دهد، نما دچار ظاهری ناپسند و زشت می شود که این مشکل با نماشویی با مواد نانو و سیلیس کاملا قابل حل می باشد.

در بحث نماشویی ساختمان که در ان از آجر استفاده شده است. لزوم استفاده از مواد نانو در پایان کار امری ضروری است و موجب می شود، که ماندگاری نمای اجری افزایش یافته و شست شوی نما به بهترین شکل ممکن انجام پذیرد.

معمولا برای شست شوی نمای آجری از دستگاه واترجت با برق سه فاز استفاده می شود.

تیم کاری ما در زمینه های نماشویی ساختمان و کفسابی در خدمت شما می باشد برای مشاوره و حضور در محل تماس بگیرید.

پروژه نماشویی ساختمان

نقش بیمه مسئولیت در نماشویی نمای ساختمان

یکی از مهمترین وظایف مجری در قبال اجرای پروژه نماشویی در تهران و یا کرج بحث بیمه مسئولیت است که طبق ماده ۶۶ تامین اجتماعی قبل از شروع، تمامی کارگران حاضر در کارگاه باید زیر نظر این نوع بیمه قرار گیرند تا در مواجه با هرگونه خطر احتمالی زیر پوشش نهادهای ذیل صلاح قرار گیرد.

در اصل؛ بیمه مسئولیت مدنی که در نماشویی نما مطرح است، به این گونه می باشد که مجری بر اساس متراژ و وسعت ساختمان و کارگاه، تمامی نیروهای حاضر در ان را بیمه می کند و به این شکل نیست که تنها چند نفر به شکل لیست در اختیار بیمه گذار قرار گیرند، البته در مواردی نیز تنها شماری از کارکنان بیمه خواهند شد.

در بیمه مسئولیت نماشویی ساختمان برای تمامی موارد پزشکی و نقص عضو تا یک سقف مشخص که در قرارداد اولیه امده است، خسارت پرداخت خواهد شد و در بحث دیه نیز بر اساس قوانین کشوری اقدام خواهد شد.

نماشویی ساختمان و بیمه مسئولیت

امروزه یکی از اصلی ترین ملزومات اجرای این چنین پروژه هایی تنها با تضمین امنیت کارکنان و افراد حاضر در ساختمان امکان پذیر است و ما نیز در زرین ساب تمام تلاش خود را برای بالاترین حد مدیریت ریسک به کار گرفته ایم.

جالب است بدانید که در نماشویی به دلیل وجود تجهیزات و ابزارهای استاندارد، نظیر راپل و متعلقات مربوط به ان خطرات جانی تا نود و هشت درصد کاهش داشته است، و بیمه مسئولیت تنها یک تضمین تکمیلی می باشد که خیال مجری و کارفرما را به طور کامل راحت می کند.

عواملی که در هزینه و قیمت نهایی مطرح است شامل: متراژ پروژه، تعداد نیروی انسانی فعال، زمان اجرای شستشو و میزان خطرات احتمالی در کنار تضمین های مکمل کارفرما مد نظر قرار می گیرد.