در این بخش قصد داریم تا قیمت کفسابی سنگ را به طور دقیق بررسی کنیم و مواردی را در این مورد ذکر کرده و نکاتی که در قسمت کفسابی و سنگسابی توضیح دادیم را شفاف سازی کنیم.

قیمت کفسابی سنگ یکی از مواردی است که بین کارفرما و حتی کفساب ها دارای تفاوت در دیدگاه است و همین مسئله ما را مجاب کرد تا مطالبی را به طور تفصیلی موشکافی کرده و به یک نتیجه متعادل برسیم.

ابتدا بهتر است کفسابی ارزان را شرح دهیم که در اصل در این عملیات کفشویی سنگ انجام می شود و ساب زنی و لایه برداری اتفاق نمی افتد و کفساب با بهره گیری از دستگاه و فرچه اقدام به شستن سطح سنگ می کند، در این مورد قیمت کفسابی سنگ به مراتب پایین تر از حالت عادی ساب زنی است.

بحث دیگری که در قیمت کفسابی سنگ مطرح می شود بحث نوع سنگی است که قرار است ساب بخورد برای مثال گرانیت زمان و لقمه سنگ و افراد بیشتری را طلب می کند، پس به مراتب قیمت کفسابی سنگ بیشتر خواهد بود و در موزاییک این ابزار کمتر مورد استفاده قرار می گیرد و قیمت کفسابی سنگ کمتر است.

ساب زنی سنگ دارای مراحلی است که در مقالات مختلف مورد بررسی قرار دادیم و هر لقمه سنگ را جداگانه بررسی کردیم حال میخواهیم تاثیر گذاری لقمه سنگ مصرفی را در قیمت کفسابی سنگ بررسی کنیم.

زمانی که عملیات کفسابی و سنگ سابی را شروع می کنیم باید با توجه به پستی و بلندی و کثیفی و میزان ساب زنی که قرار است انجام دهیم نوع لقمه سنگ و تعداد ان مشخص شود و قیمت کفسابی سنگ نیز با توجه به این موارد تعیین گردد.

متراژ پروژه کف سابی بسیار حائز اهمیت است و اگه متراژ پایین باشد یک قیمت توافقی اعمال می شود و اگر متراژ از حالت استاندارد بالاتر رود به میزان ان قیمت کف سابی سنگ مشخص می گردد.

در این بخش نکاتی را که اهمیت بیشتری در قیمت کفسابی سنگ داشتند را بررسی کردیم اما توصیه ما این است که بعد از تماس و توافق اولیه برای تعیین قیمت کفسابی سنگ اجازه دهید تا افراد ما از محل پروژه بازدید کنند تا قیمت دقیق محاسبه شود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *