در ایام نزدیک عید مطابق با سنت دیرینه ، ایرانی ها به خانه تکانی و نو کردن منزل و محل کار خود برای رفتن به سال جدید می پردازند و همه تلاش خود را برای زیبا کردن محیط زندگی خود به کار می گیرند.

یکی از مواردی که بسیار مورد توجه قرار میگیرد بحث کفسابی و سنگسابی در این ایام می باشد که در طی سال های گذشته این اقدام پیشرفت چشم گیری داشته و بازار خوبی را برای کفساب ها ایجاد کرده است.

معماری داخلی که در دهه ۹۰ بسیار مورد توجه اقشار مختلف جامعه قرار گرفته در ایام نزدیک عید رنگ و بوی بیشتری به خود می گیرد و تمامی مشاغل مربوط به دیزاین محیط را تحت شعاع قرار می دهد.

کفسابی و سنگسابی منازل در ایام عید دارای شرایط ویژه ای است و کفساب ها نیز این موضوع را در طی سال ها تجربه به خوبی درک کرده اند زیرا زمانی که تصمیم به کفسابی در این ایام گرفته می شود مهمترین چیزی که مد نظر کارفرماست کیفیت بالای کار و همچنین پایان پروژه در زمان مشخص می باشد به گونه ای که بتواند تا رسیدن ایام عید تمامی کارهای خانه تکانی خود را انجام دهد.

معمولا افرادی که از بوجه مالی زیادی برخوردار نیستند از کفسابی ارزان یا همان کف شویی برای تمیزی و از بین بردن چرک و کدری سنگ استفاده می کنند اما همواره پیشنهاد ما استفاده از کف سابی  تضمینی به وسیله لقمه سنگ های مخصوص و ساب زنی اصولی می باشد که موجب بازگشت کیفیت سنگ به بالاترین حالت و از بین رفتن تمامی پستی و بلندی هاست.

تیم کاری ما نیز خصوصیات کفسابی در ایام نزدیک عید را به خوبی لمس کرده است و در طی سال ها فعالیت و انجام پروژه های متعدد در این ایام به خوب توانسته جایگاه خود را پیدا کند.