در کفسابی عوامل زیادی وجود دارد تا در پایان کار یک اتفاق بی نظیر رقم بخورد اما مهمترین عامل برای رسیدن به نتیجه در ساب زنی ، کفساب است.
موفقیت در شغلی کفسابی لازمه دو عامل مهم است که در کنار هم می تواند یک کفساب ماهر را شکل دهد، این دو عامل لازمه موفقیت در هر شغل و حرفه ای است و در کفسابی نیز مطرح است.
ویژگی تجربه و تخصص در کنار تعهد کاری می تواند یک کفساب را مطرح کند و بدون شک گروه های کاری مختلفی به دنبال این فرد خواهند بود.
کفساب ماهر به خوبی می داند که چه پارامترهایی برای رسیدن به کیفیت ایده ال لازم است که به چند مورد اشاره می کنیم:
نحوه استفاده از دستگاه کفسابی مهمترین نقش کفساب را در ساب زنی رقم می زند، در بین تمامی کفساب ها این نکته مشخص است که کفساب ماهر به خوبی می داند که از کدام نقطه شروع کند، در کدام نقطات مکس بیشتری کند، دستگاه را چگونه حرکت دهد،چه زمانی لقمه سنگ را تعویض کند.

کفسابی و ساب زنی
شناخت سنگ در مشخص کردن ماهر بودن یک کفساب در عملیات ساب زنی نقش کلیدی دارد به گونه ای که این جنس سنگ است که مدت زمان و هزینه و تعداد لقمه سنگ را مشخص می کند.
کفساب ماهر در ساب زدن سنگ ، اصول را مقدم بر هر چیزی می داند و با رعایت ایمنی و دقت کار خود را پیش می برد، دلیل این موضوع تجربه کفساب است زیرا از عواقب کارکرد صحیح دستگاه اطلاع دارد.
کفسابی و سنگسابی بدون دانش فنی کفساب نتیجه بخش نیست و امروزه شاهد حضور افراد زیادی در این عرضه هستیم که به جای ایجاد رقابت باعث تخریب ماهیت کفسابی شده اند و برای گرفتن کار از هر ترفندی استفاده می کنند و در روند پروژه با کم کاری سبب مشکلات زیادی می شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *