اهمیت کفسابی سنگ

همه ما به خوبی می دانیم که ظاهر یک مغاره و پاساژ در بازخورد و بازده مالی و مشتری مداری نقش بسیار موثر و کلیدی دارد و جلوه ای که در ذهن و نگاه بیننده ایجاد می کند به قدری قدرت دارد که با فن بیان قابل مقایسه و رقابت است.
کف سابی و سنگسابی برای این اماکن دارای اهمیت بالایی است زیرا سنگ در زیبا جلوه دادن محیط نقش مهمی را ایفا می کند و از سنگ به عنوان نماد طراحی یک محیط نام میبرند.
در واقع کفسابی کمک می کند تا مغازه و پاساژ با یک بازاریابی غیر مستقیم مشتری را جذب کند و فروشنده با افزودن کلام و جنس با کیفیت همه چیز را مهیای کسب در امد کرده و جایگاه خوبی در بین رقبای خود پیدا کند.
البته لازم به ذکر است که کفسابی سنگ در کنار دیگر موارد طراحی داخلی موثر است و به جرات می توان گفت که یکی از مهمترین بخش های دیزاین داخلی اجرای کفسابی بر روی سنگ است.
کفساب به خوبی می داند که محیطی مانند پاساژ و مغازه باید به خوبی ساب بخورد و سنگ هایی که برای ان مناطق به کار می برند قابلیت ساب زنی بالایی دارند پس همه شرایط محیاست تا کفساب یک نتیجه ایده ال از کار بگیرد.
کفسابی سنگ مراحل متعددی دارد و هر مرحله به کیفیت و زیبایی سطح می افزاید به گونه ای که هر لقمه سنگ را باید در جای خود به کار برد و از دستگاه کفسابی به درستی استفاده کرد.
حالا سوال اینجاست که چرا افراد زیادی از کف سابی و سنگسابی سنگ غافل اند؟
یکی از مهمترین دلایل این موضوع نداشتن اگاهی از مزایای بی نظیر ساب زنی سنگ است و دلیل دیگر هزینه نکردن برای این امر مهم است، افراد زیادی با ما تماس می گیرند و قیمت های پایین را برای کفسابی پیشنهاد می دهند اما این را در نظر نمی گیرند که قیمت پایین مساوی است با تعداد لقمه سنگ پایین و در نهایت کیفیت زودگذر و کاذب که ارزش کفسابی را بی ثمر می کند.